Nozīmītes sakrustotu karogu forma

Metāla nozīmītes ar diviem sakrustotiem valsts karogiem. 

    

Saistībā ar notikumiem Ukrainā izgatavojam nozīmītes Ukraina-Latvija, Ukraina-Lietuva, Ukraina-Igaunija u.c.

Mēs izgatavojam metāla nozīmītes, kur ir sakrustoti divi valsts karogi. Valsts karogi var būt dažādu valstu, pēc pasūtītāja vēlēšanās.

Nozīmītē ar diviem sakrustotiem valsts karogiem, katra karoga izmērs ir 17 x 9 mm, nozīmītei ir „tauriņveida” stiprinājums.

Vienas nozīmītes cena ir:  5-50 gab - 3,50 EUR/gab;  51-100 gab - 3,30 EUR/gab; vairak 100 gab - 3,10 EUR/gab. 

Zemāk ir parādītas nozīmītes ar diviem sakrustotiem valsts karogiem, kuras ir noliktavā. Ja noliktavā esošo nozīmju skaits ir nepietiekams, mēs visīsākajā laikā izgatavosim papildus skaitu nozīmīšu vai noliktavā nav jūs interesējošo valstu karogu savienojuma, mēs tos jums pagatavosim. Piedāvājama ari nozīmīšu komplekti. 

Tāpat pieņemam pasūtījumus uz šīs formas nozīmītēm ar citiem attēliem, piemēram, ar organizāciju logotipu, devīzēm, simboliem u.t.t.

Standartā nozīmītes ar diviem sakrustotiem valsts karogiem tiek iepakotas polietilēna maisiņos, bet piedāvājam arī dāvanas veidu – iepakojums plastmasas kastītē ar caurspīdīgu virsmu.

Ir iespējama cita izmēra nozīmīšu ar diviem sakrustotiem valsts karogiem izgatavošana masveidā, kā arī citu tehnoloģiju pielietošana.  

Tālr.: 371 67468897

Mob.: 371 29495156 

E-pasta: reklama@fokuss-f.lv